Address Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2020 yılında  Av. Berker KUSAV tarafından Ankara’ da kurulmuş olup,  alanında uzman öğretim üyesi, avukat, stajyer ve yardımcı personel ile hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde, alanında uzman, başarılı çözüm ortağı hukuk büroları ile çalışmaktadır. Her türlü resmi kurumlar nezdinde kişi ve kuruluşların temsilciliğini yapmaktadır.

Address Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kuruluşundan günümüze edinmiş olduğu sayısız tecrübe ile her biri alanında uzman ve tecrübeli avukatlar yetiştirmiş birikimli avukatlardan ve danışmanlardan oluşan köklü kadrosuyla, yerli ve yabancı müvekkillerine Özel Hukuk ve Kamu Hukuk alanında danışmanlık hizmeti vermiştir. Günümüzde; başta Şirketler ve Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, İcra ve İflas Hukuku alanında kurumsal müvekkillerine etkili danışmanlık hizmeti vermekle birlikte İdare ve Vergi Hukuku ile ilgili birçok ihtilafın çözümünde müvekkillerini başarı ile temsil etmektedir.

Büromuz ağırlıklı olarak inşaat, gayrimenkul, enerji, üretim, sağlık, hizmet, turizm, taşıma ve lojistik, finans ve bankacılık, siber güvenlik sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

1.    Aile Hukuku

2.    Bilişim Hukuku

3.    Borçlar Hukuku

4.    Ceza Hukuku 

5.    Fikri Mülkiyet Hukuku

6.    İcra ve İflas Hukuku

7.    İdare Hukuku                               

8.    İş Hukuku

9.    Kamu İhaleleri ve Sözleşmeleri

10.  Kişisel Verilerin Korunması

11.  Medeni Hukuk

12.  Sözleşmeler Hukuku ve Şirket Ana Sözleşmeleri

13.  Ticaret Hukuku

14.  Vatandaşlık Hukuku

15.  Vergi Hukuku

16.  Yabancı Hukuku ve Yabancı Yatırımlar

olmak üzere siz değerli müvekkillerine, kurumsal firmalara ve şirketlere hizmet vermektedir. Address Hukuk ve Danışmanlık Bürosu kurulduğu günden bu yana "Karşılıklı Güven" , “İnsana Saygı”, “Gizlilik” ve “Süreklilik” prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. Address Hukuk ve Danışmanlık Bürosu gelinen son aşamada birçok, yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden faaliyetlerine devam etmektedir.